0506 882 93 72
samsung-note9-20222-kirik-ekran-2022.png
Cep telefonu ekran hurdası
Kabuklu telefon hurdası
Elektronik kart hurdası
Tablet hurdası
Bilgisayar hurdası
0506 882 93 72

Samsung Note9 hurda ekran

Note9 hurda ekran ve marka modeli ne olursa olsun, diğer cep telefonu ekranlarını adet veya kilogram olarak satın alıyoruz. Alımlarımız saha ekibimiz tarafından, İstanbul’un tüm ilçelerinde düzenli olarak yapılmaktadır.

IPhone

Samsung

Samsung Note9 hurda ekranlar ilgilendiğimiz modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca kabuklu telefon hurdası, elektronik kart hurdası, bilgisayar hurdası, tablet hurdalarını da değerlendiriyoruz. Elektronik atıklarınızı bize satarak doğayı korumamıza yardımcı olabilirsiniz. Bütçenize katkıda bulunurken geri dönüşüm zincirinin de parçası olursunuz. Telefonu camı çatlak halde kullanmak, iş anlaşmalarınıza mâl olabilir. Ayrıca verilere ulaşamama riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Myhurda; Hasarlı kırık diğer cep telefonu ekranlarınızı, mümkün olan; en yüksek fiyata satın alır. Detaylı bilgi için; WhatsApp ya da Destek hattımızdan Müşteri Temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Çatlak Samsung Note9 hurda ekranlar; Geri dönüşüm ile birlikte geleceğe ışık tutuyor

Samsung Note9 ekranı çatladığında büyük olasılıkla çalışmaya devam edecektir. Bunun nedeni sadece dış camın çatlamasıdır. Görüntüsü olan çatlak ekran, revize ekran olarak tekrardan kullanılmaya olanak tanır. Geri dönüştürülmüş ekran, yeni üretilmiş ekrana kıyasla çok daha ucuzdur. Buna ek olarak, kalite performans oranı fabrikasyon üretime çok yakındır. Note9’ın ekran değişiminden kalan kırık ekranınızı çöpe atmayın! Örneğin, 10 birim maliyetinizi; atıl durumdaki çatlak ekranınızı Myhurda‘ya satarak birkaç birim düşürebilirsiniz.

Samsung Note9 ekran değişimi; Hasarlı ekranınızı istemeyi unutmayın

Onarım ücretini azaltmanın bir yolu var. Samsung Note9 telefonunuzu bir servis noktasına teslim etmeden önce; yedeklemeyi, teslim aldığınızda da, kırık ekranınızı talep etmeyi lütfen unutmayın. Onarım ücretini birkaç birim düşürmeyi kim istemez ki. Myhurda; hasarlı çatlak Note9 ekranı satın alır. Geri dönüşümü desteklemek güzel şeydir.

Samsung Note9 ekranı çatlak halde kullanmak; çok riskli

Samsung Note9 ekranı çatlak halde kullanmak; bilgilerinizi kaybetmenize, daha fazla masrafa ya da önemli iş anlaşmalarınıza mâl olabilir. Bu riskleri; bütçenize katkıda bulunarak, Myhurda; sayesinde ortadan kaldırmak mümkün. Samsung Note9 ekran değişimi işleminizi herhangi bir servis noktasında gerçekleştirdikten sonra talep ettiğiniz hasarlı ekranınızı Myhurda‘ya satabilir onarım maliyetinizi düşürebilirsiniz. Geri dönüşümü desteklerken yanınızda olmayı umuyoruz.

Hurda Samsung Note9 hurda ekranlar; ekonomiye kazandırılıyor

Geri dönüşüm tesislerinde Samsung Note9 hurda ekranlar; bakır, alüminyum, cam gibi bileşenlerine ayrıştırılıyor. Kısacası hurda olarak değerlendirilir. Myhurda; en üst düzeyde doğal kaynaklarımızı korumak adına; Samsung Note9 ekranlarını piyasadan toplar ve yenilenmiş Samsung Note9 ekranı elde etmek için çalışır. Sonuç olarak geri dönüşüm sayesinde; Samsung Note9 hurda ekranlar; ekonomiye kazandırılır. Geri dönüşüm, yeşil bir dünyanın anahtarıdır. Doğal kaynaklarımızı, doğamızı korumak en büyük zenginliktir. Bu zenginliği korumaya var mısınız! Fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Hikayemiz

Geri dönüşüm tesislerinde, hasarlı diğer cep telefonu ekranlarını incelediğimizde, bu ekranların yenileme sürecine uygun olup olmadığını araştırmaya karar verdik. Uzun araştırma ve test süreçlerinden sonra, edindiğimiz deneyimler doğru yolda olduğumuzu gösteriyordu. Oluşan iş gücünün hızla büyüdüğünü gördüğümüzde de geri dönüşümün gücünü keşfettik. Sizi bu güce ortak olmaya ve başarı hikayemizi tekrar tekrar yazmaya davet ediyoruz.

Cep telefonu tamir atölyelerinin karşılaştığı sorunları ortadan kaldırmak için her gün daha fazla çalışıyoruz

Sektör tecrübemiz; geri dönüşüm cep telefonu ekranı toplama programlarıdır. En önemlisi ekran üretim endüstrileri için teknik servis platformlarını ziyaret edip birlikte çalışıyoruz. Sektördeyiz zorlukları benzersiz bir şekilde anlıyoruz. Yeteneklerimizi; her an geliştirmek, hizmet sunumumuzu sürekli iyileştirmek ve iş ortaklarımızın; mümkün olan en yüksek kârları elde edebilmesi için çalışıyoruz, deneyimlerimizle gurur duyuyoruz.

Cep telefonu tamir şirketiniz mi var? Hurda cep telefonu ekranlarının en saygın ve profesyonel alıcılarından biriyiz

Samsung Note9 ekranlarınızı; satın almamız için bize güvenin. Rekabetçi fiyatlandırma, şeffaf piyasa anlayışını önemsiyoruz. Hasarlı ekranlar ne kadar değerli görmek ister misiniz? İşletmenizin her ay ne kadar ek gelir elde edebileceğini duymaya hazır mısınız? Bizler çevreyi korurken işletmenizin daha çok kâr etmesine yardımcı olmayı umuyoruz. Test aşamalarının ana başlıkları;

Arka ışık
Ölü pikseller
Gri alan
Çizgiler
Ekran yanıkları
Su lekeleri
Kenar basıncı hasarı
Sayısallaştırıcı fonksiyonları

diyebiliriz. Kırık ekranlarınızı; en kısa sürede satmak ister misiniz? Bize adet ve model bilgisini bildirdikten hemen sonra alım teklifimiz onayınıza sunulur. Satın alımlarımız aynı gün ya da ertesi gün gerçekleşir. Bulunduğunuz adres itibarıyla doğru yolda olduğunuzu söyleyebiliriz
Cep telefonu Tarihi | Kısaca Geri dönüşüm

© 2012-2022 myhurda.com All Rights Reserved