Samsung Note10 Plus hurda ekran

Samsung Note10 Plus hurda ekran dahil olmak üzere, tüm hurda cep telefonu ekranlarını değerlendiriyor ve müşterilerimizle birlikte doğal kaynakları koruyarak ekonomiye katkıda bulunuyoruz. Hurda ekranları adet veya kilogram olarak satın alıyoruz. Alımlarımız saha ekibimiz tarafından, İstanbul’un tüm ilçelerinde düzenli olarak yapılmaktadır. Samsung Note10 Plus hurda ekran ilgilendiğimiz modeller arasında yer alırken ayrıca kabuklu telefon hurdası, elektronik kart hurdası, bilgisayar hurdası, tablet hurdalarını da değerlendiriyoruz. Elektronik atıklarınızı bize satarak, doğanın korumamıza yardımcı olabilir ve ileri dönüşüm zincirinin bir parçası olarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Fiyat teklifimiz için, aşağıdaki formu doldurabilir ya da WhatsApp/destek hattımız aracılığıyla müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın


Samsung Note10 Plus hurda ekranlar; İleri dönüşüm ile birlikte geleceğe ışık tutuyor

Samsung Note10 Plus hurda ekranı çatladığında, büyük olasılıkla hala çalışmaya devam edecektir. Bu sadece dış camın çatlaması nedeniyle gerçekleşir. Çatlamış olan ekran, revize edilerek tekrardan kullanılabilir. İleri dönüştürülmüş ekran, yeni üretilmiş ekrana kıyasla çok daha ucuzdur ve kalite performans oranı da fabrikasyon üretime yakındır. Samsung Note10 Plus hurda ekran çöpe atmayın, Myhurda’ya satarak maliyetinizi azaltabilirsiniz.

Samsung Note10 Plus hurda ekran değişimi; Hasarlı ekranınızı istemeyi unutmayın

Cep telefonunuzu bir servis noktasına teslim etmeden önce yedekleme yapın ve teslim aldığınızda kırık ekranınızı talep edin. Bu onarım ücretini azaltmanın bir yoludur. Myhurda hasarlı çatlamış Samsung Note10 Plus hurda ekran satın alır. İleri dönüşümü desteklemek hem doğaya hem de bütçenize fayda sağlar.

Samsung Note10 Plus hurda ekranı çatlak halde kullanmak; çok riskli

Samsung Note10 Plus hurda ekranı çatlamış olarak kullanmak; bilgilerinizin kaybı, daha fazla masraf ve önemli iş anlaşmalarınıza mâl olma riski taşır. Bu riskleri, Myhurda aracılığıyla bütçenize katkıda bulunarak ortadan kaldırmak mümkündür. Samsung Note10 Plus hurda ekran değişimi işlemi gerçekleştirdikten sonra, talep ettiğiniz hasarlı ekranınızı Myhurda’ya satarak onarım maliyetinizi düşürebilirsiniz. İleri dönüşüm faaliyetlerine katkı sağlamak ve çevreyi korumak için sizinle birlikte hareket etmek istiyoruz.

Samsung Note10 Plus hurda ekranlar; ekonomiye kazandırılıyor

Samsung Note10 Plus hurda ekranlar, geri dönüşüm tesislerinde bileşenlere ayrıştırılarak hurda olarak değerlendirilir. Ancak Myhurda, en üst düzey ileri dönüşüm teknolojisi sayesinde hurda ekranları Samsung Note10 Plus hurda ekran yeniden hayata döndürüyor. Doğal kaynaklarımızı korumak adına piyasadan topladığı Samsung Note10 Plus hurda ekranları yenileyerek ekonomiye katkıda bulunuyor ve doğanın korumamıza yardımcı oluyor.

Hikayemiz

Myhurda’nın kurucusu, kendi telefonunda yaşadığı sorunla birlikte ileri dönüşümün önemini keşfetti ve bu fırsatı doğaya katkı sağlamak için bir işe dönüştürdü. O, eski telefonunun ekranını ileri dönüştürmeyi, onarım maliyetini azaltmayı ve aynı zamanda doğal kaynaklarımızı koruma fikrini birleştirmeye karar verdi. Myhurda, ileri dönüşüm sektörüne adım atarken, hurda telefonların yeniden kazanılması için uğraş verdi. İlk olarak, çok sayıda hurda telefon topladı ve bunların ileri dönüşüm sürecine uygun olup olmadığını araştırdı. Uzun araştırma ve test süreçlerinden sonra, edindiği deneyimler doğru yolda olduğunu gösteriyordu. Myhurda kurucusu, insanların hurda telefonlarını satarak ileri dönüşüm zincirine katkıda bulunmalarını teşvik etti ve bu sayede doğal kaynaklarımızı koruma yolunda önemli bir adım daha attı. Myhurda’nın kurucusu, kendi telefonunda yaşadığı sorunla birlikte ileri dönüşümün önemini keşfetti ve bu fırsatı doğaya katkı sağlamak için bir işe dönüştürdü.

Cep telefonu tamir atölyelerinin karşılaştığı sorunları ortadan kaldırmak için her gün daha fazla çalışıyoruz

Myhurda olarak, ileri dönüşüm sektöründe öncü bir rol oynuyoruz. Uzun yıllardır ileri dönüşüm cep telefonu ekranı toplama programlarının uzmanları olarak, cep telefonu endüstrisi için teknik servis platformlarını ziyaret edip iş ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Sektörde yer almanın getirdiği zorlukları benzersiz bir şekilde anlıyoruz ve yeteneklerimizi her an geliştirmeye, hizmet sunumumuzu sürekli iyileştirmeye ve iş ortaklarımızın mümkün olan en yüksek kârları elde edebilmeleri için çalışıyoruz. Deneyimlerimizle gurur duyuyoruz ve ileri dönüşüm sektöründe yer almanın getirdiği sosyal sorumlulukları yerine getirmeye devam ediyoruz.

Cep telefonu tamir şirketiniz mi var? Hurda cep telefonu ekranlarının en saygın ve profesyonel alıcılarından biriyiz

Kırık ekranlarınızı değerlendirerek doğayı korumak ve aynı zamanda bütçenize katkı sağlamak istiyoruz. Rekabetçi fiyatlar ve şeffaf bir piyasa anlayışıyla, en yüksek teklifleri sizlere sunuyoruz. İşletmenizin sürdürülebilirliği için ek gelir elde etmenize yardımcı olmak bizim önceliğimizdir. Kırık ekranlarınızın değerini en kısa sürede öğrenmek ve doğru adrese geldiğinizi hissetmek için bizimle iletişime geçin. Adet ve model bilgilerinizi bize iletin, size en uygun alım teklifimizi sunalım. Siz de doğaya katkıda bulunmanın ve çevreyi korumanın yanı sıra kazançlı bir işlem yapmanın keyfini çıkarın.

© 2013-2023 www.myhurda.com
Tüm hakları saklıdır